11:40
איך לא להיות ביישן ומשותף לפני הבחור?

השאלה איך להתפשט מול הבחור יכול להפריע רק בחורה לא בטוחה עם מתחמי המטען. הנבחר שלה נראה לאלוהים שלה מאולימפוס, הנערה ביישנית אפילו מינים חשופים, לא שלו.

התוכן של המאמר

1 למה כל כך מפחיד? 2 קומפלקסים שלושה קומפלקסים קנס 4 מאמצים של רגילים 5 חוסר ביטחון 6 זה טוב מדי פתאום הוא מפסיק לרצות 8 מה לעשות? 9 כיצד להגיע אל היום "x" 10 כיצד לפעול כבר בתהליך

למה כל כך מפחיד?אני

קומפלקסים2

מראה כי אמא טבע נכנסנו מותאם עם תזונה בריאה וספורט. אילוצים של ירכיים גדולות או בטן עבה - זו שאלה לילדה. איפה היא נראית, קל יותר לפתור בעיה זו כדי לא להסמיק אז מול גברים.

קומפלקסים בסדר 3

ישנם נציגים כאלה של מין חלש, אשר הידור על השתן עבה של האוזן או את עקומות של planges של האצבעות. הנה בהחלט שאלה פסיכולוגית ולהפוך את עצמך.

Easynity Edvinary4

חסינות - חלק מהתו המאופיין במבוכה, חשש לתקשורת עם אנשים חדשים, לא החלטתי. האיש הביישני חזק יותר בכל דבר, לא רק במיטה. הרבה תלוי באדם, אהבה יכולה אפילו לשנות את הדמות. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9c%d7%94/

אי ודאות 5

חוסר ביטחון והופעתו עשויים שלא להיות על בסיס נתונים פיזיים. זה יכול להיות חוסר הוודאות שהיא באמת אוהבת בחור. כלומר, הוא מתנהג לא מספיק, היא לא מבינה לחלוטין את כוונותיו.

זה טוב מדי

ולפעמים ביטחון עצמי מופרז של שותף, יכול ליקוי בנות מצב רוח סקסי. נראה לה, הוא ירד מהאולימפה, והיא על הרקע שלו עכבר סינוס. מה יש לומר אם השותף לא נרקיס, מחמאות יותר וללטון - הנערה תשכח את הבדיוני שלו.

פתאום הוא מפסיק לרצות 7

עוד שליט חשיבה מוסיקה. אם הבחור רצה ילדה עדיין לבושה, ואז הפשיטה רק מקציב תהליך עירור.

מה לעשות?8

מגניב את עצמך בעצמך

קודם כל, אנחנו פעיל לעבוד על הביטחון שלך עשה עם רוב המאמצים על הגוף שלהם. אם השתקפות ב המראה מתאים את הנערה, זה יעשה בחור.

אנו מסירים את המתחם

את מתחמי היתרונות שלהם מסייעים להתמודד עם המתחם, את ההתפתחות של אהבה. אירובי קל משקל, יוגה, מדיטציות. לוקח את עצמך ואת ההתפתחות של אהבה. הפיתוח העצמי הוא דרך להבין את הערך שלך, אשר בתורו עוזר לפספס אדם לא ראוי. רוקדים, ריקוד הבטן, על הערכה העצמית של כל בחורה.

חוסר ודאות

לעתים קרובות יותר ללכת עירום כאשר בית אחד.

בישראל, אין דעות קדומות לדעות קדומות כאשר ההצעה באה לפעילות בשירות ליווי. לגברים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מבינים לחלוטין כי בתורו ESK חנות מלווה רק את הלקוח באירוע, תומך בשיחה ובלווה אישה בכיתה VIP ישמש סימן של מעמד.

עוזר לשחרר ולאהוב את הגוף שלך. מסתכל על עצמך במראה, הגוף מתכופף, קפלי העור כאשר נעים - הכל מוסיף אמונה לערעור שלה.

אם נראה שהוא קריר יותר

מגוון אי-ודאות. הצעיר מתאים לילדה ולקרש שלה, אז אתה לא צריך לזלזל בעצמך. אם הוא מאוהב ורוצה להתמזג בריקוד האהבה, פגמים רבים של הופעה הוא לא שם לב או שהם לא ייקרכו.

מראה סודות

לפעמים יש כמה הפתעות מוסתרים מול הבחור, כמו בסרט בריג'ט ג 'ונס עם פשתן מזיק שלה. הנערה יכולה להיות מאהב של גופים משיכת, בראס לדחוף או למשוך גרביים. מחשש לאכזב שותף, אישה תהיה ביישנית להתפשט לפניו, כי בבגדים היא היתה פחות בלעדיה.

ראשית, הבחור כבר מסוגל מבחינה ויזואלית לדמיין איך הילדה נראית בלי פשתן כמה סנטימטרים נוספים מוסתרים מתחת לסוחר יהיה בלתי נראה. אבל על Bustikov לדחוף AP כמובן יכול משהו, אבל אם הילדה באמת היא הכביש - החזה הוא לא כל כך חשוב במערכות יחסים.

אל תספר לי שום דבר

לפעמים על העובדה כי הילדה יש ​​צלוליטיס, הוא לומד ממנה. לכן, זה לא שווה "להתרברב" עם כל העובדה כי הנערה רואה nonideal בגופו.

כיצד להגיע אל היום "x" 9

לעתים קרובות החיבור האינטימי הראשון מתוכנן מראש, או שותפים כבר מרגיש שזה יקרה בקרוב. אתה יכול לעזור לעצמך להתכונן ליום זה ולתרגל את הביטחון שלך:

לשנות את התמונה - לעשות איפור, תסרוקת, מניקור, פדיקור, קח אמבטיה עם עלי כותרת של ורדים. כל הדרכים לשאוב את עצמך טוב ולהוסיף אהבה וכבוד לגוף שלך. יכול להיות מאומן מול המראה שבו ילדה posha נראה יפה ככל האפשר וסקסי. ראה סרטים עם פסטל יפה סצנות (זה לא על פורנו), שם הנערה מתכופפת או רוקדת מול שותף.("סַלעִי אישה "," 9 וחצי שבועות "," שקרים אמנים ")

כיצד לפעול כבר בתהליך 10

כאשר הגיע הרגע, אין לאן לרוץ מפחדים שלו ומתחם מתחם, תצטרך להתפשט. כדי לא להיות מכוסה עם צמרמורת מזעזעת, אתה יכול לנסות משהו:

לכבות את האור, להדליק את הנרות. אור רך עושה הדמות של אישה היא סקסית מאוד יהיה להסתיר מקומות מצוקה אפשריים. ללבוש תחתונים יפה. כל אישה יפה סט מרגיש בגובה. ללבוש תחתונים מיוחדים למין זה לא צריך להסיר. לא רק שזה יכול להיות מסוגל להסתיר את כל מה שלא צריך להיכנס שדה תצוגה, תחתונים לחלוטין עושה צבעים בהירים במשחקי סקס. להמיס שיער. אתה יכול להתחיל ס ' עיסוי זה לזה, לאט הסרת בגדים. להתקלח או אמבטיה יחד. דרך נוספת להיפטר נוקשות - מים חמים וחיבה.

איך להתפשט לפני הבחור, כך שהוא לא לברוח? אם זה בא לפשוט, הוא כבר לא יברח. אם הילדה אוהבת את עצמו ואת גופו, היא אכפת לה, לובשת תחתונים יפים, היא לא תרגיש פחד ואילוצים. צריך לשאוף כדי להפוך את עצמך ואת הגוף שלך.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

לא לשקול חלקים שונים של סקס כמו תהליכים נפרדים. אתה לא עובר ראיון עבודה ולא לבצע צו חשוב, שבו כל פרט ממלא תפקיד חשוב, וכל צעד שמאלה זכות מלאה עם ביצוע. להירגע וליהנות מה קורה! אל תדאג איך להתפשט אל הבחור. יחשוב על זה כאשר אתה מחליט לרקוד סטריפטיז או לארגן תפקידים עם דומיננטיות.

התקשות סובייטיות ומידע פלאד נזרע ניחושים לא מדויקים כי ליווי הוא בהכרח משהו, הוא עצמה, זה מה שאתה צריך להזיז. רק כמה יחידות יש מידע כי ליווי השירותים בישראל אין שום דבר עם זנות.

אחרת - לגמרי לטבול את עצמך בתהליך, להתמכר התשוקה, לתת התרגשות לספוג אותך. והכל יעבור כמו שמן!

Просмотров: 102 | Добавил: shelena5e2dm | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar