11:40
בעיה מוזמנת בנדבורים וכיצד להילחם

חשפניות חייבות לקיים אינטראקציה ישירות עם הזמנות של המוסד די מקרוב. בנות לא רק על הבמה, אלא גם לבלות עם לקוחות העובדים על הצריכה וריקודים פרטיים. למרבה הצער, כל הגברים אינם מאופיינים על ידי נימוסים טובים והתנהגויות טקטיות. ישנם נציגי מין חזקים, אשר באופן ספציפי או שאינו חושד, מתנהגים פשוט מגעילים ומחיקת ממש חשפנית של עצמו עם מעשיו. במאמר, לבחון כיצד להתנהג עם לקוחות בעייתיים.

נכנס למראה לא הולם

כמה גברים מעדיפים ליפול לתוך בר רצועה מיד לאחר יום קשה של עבודה או אימון. במקביל, הבגדים שלהם לא נבדלים על ידי רעננות ראשונה ואת הריח הרע מגיע מן הגוף. אם הילדה צריכה לרקוד בחור הפריגה הזה, היא אהבה אז להכתות את התלבושת ויהיה באותו זמן להיות כמו גבר בזיעה יוצאת, מי יסתלק מאורחים אחרים.

אבל, למרבה הצער, ללקוח יש לקוח והוא יצטרך לשרת אותו, במיוחד אם אין קוד Vestige במועדון רצועה. במקרה זה, זה שווה לבחור כזה ריקוד טקטיקה להישאר אורח במרחק המקסימלי. לדוגמה, לארגן מופע על ספה או במיטה בחדר סמנכוח והוא יבקש זוג מטרים ממך על כיסא או כיסא.

שמאלה לתה ... קְצָת

הליכה בבל הלהקה של ג 'וקר זה כפפות נחשב מצחיק להחמיץ את הפשטה של ​​דברים קפדניים קטנים להסתכל איך זה אוספת פרוטה. עם זאת, לא רקדנית לא מכוודה צריך לעשות את זה. לקוחות כאלה בנדבורים אינם מרוצים, בנוסף, מעשה דרגן כזה של האורח נחשב לסרט.

יש לך את החוק המלא כדי ליידע את הממשל או את ההגנה של מה שעשה אדם באמת לבקש ממך לעזוב את המוסד או להתנצל רשמית על הילדה. זה יהיה גם נחמד לאלץ זדון לחסל אגורה מן הסצינה, כי רקדנים יכולים להחליק על החלקים הפזורים ונופל. עם זאת, זה רק לעלות ב bandbars זרים, שם הם באמת לכבד את המקצוע של חשפנות.

אם במוסד שבו אתה עובד, הלקוח הוא תמיד רק תקף, ולאחר מכן להתעלם פעולה טיפשית זו בצד האורח.

קיפל את רגליו על הבמה

הסצינה היא השטח של הרקדן. לאף אחד אין זכות לחסן את הקדוש. לגבי כלל זה לכל מדיניות מועדון קפדנית. אם כמה אורחים ב crumpling של רגשות מחליטים לטפס על הילדה על הבמה, הביטחון יהיה במהירות מגניב את הלהט שלה ואת חוזר במקום.

עם זאת, ישנם מנהלים אשר מצליחים תוך הסתכלות לקפל את הרגליים על הבמה, הם אומרים את זה בקלות רבה יותר. לרשנית יש את הזכות לשאול גבר לשבת בדרך כלל. וזה שווה לעשות את זה עם התמדה. ראשית, לפחות, מכוערים ולא מכובדים לנערה. שנית, רקדנית יכולה להיות יסודית למעידה ולפגוע.

תמונות או שואבת מספר על הווידאו

זה אסור בהחלט לעשות בכל bandbars. דיבור - נכס זה של המוסד. לקבלת הקבלה עם יפהפיות עירומות, יש צורך לשלם וזה לא מסוגל להציל את הווידאו, אפילו עבור חזון פרטי.

האם זה אפשרי עבור מצלמת אינטרנט... מאפייני עבודה...

החשפנית יש את הזכות להרים את הטלפון באורח ולתת אותו למנהל או להתייחס להגנה. אל תפחד לעשות זאת. אם תמריא ללא רשות, ואפילו במהלך העבודה, הפרה של זכויות אישיות וגבולות אתיים. זה לא צריך להיות מחניק. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a7%d7%99%d7%a1%d7%a8%d7%99%d7%94/

מושב הסצינה, אבל קצה לא עוזב

במועדוני סטריפטיז רבים, יש כלל כי קצה נדרש עבור כל האורחים. במוסדות מסוימים, תה נאלץ לעזוב רק גברים שישבו ישירות על הבמה.

אם הלקוח לקח מקום עם סקירה הטובה ביותר, אבל באותו זמן, זה לא ממהר לקבל ארנק, אתה צריך לזכור את הכללים של הבר. אחרת, יש לך זכות מלאה להודיע ​​על ההגנה כי בית החולים הוא מקפיא. לא מתחרט בחורים כאלה. הטיפים הם הזכיות שלך ואם אתה מאפשר ללקוחות לצפות ריקוד בחינם, אז אתה ועמיתיך יישארו ללא כסף.

המקלות

ישנם אורחים שהם רוקדים מרשימים כל כך, המתאהבים בחשץ הראשון. עם גברים כאלה, זה מאוד קשה, אבל תמיד יש דרך החוצה. אם הלקוח עדיין דורש את המספר שלך או לבקש את השם האמיתי, אתה תמיד יכול להטריד איתו, אומר בשקר. עם זאת, ההזדמנות היא שזה יתקשר מיד או להתחיל לחפש רשתות חברתיות. אבל במקרה זה אתה תמיד יכול ליצור חשבון שקר וליצור כרטיס SIM מיוחד, רק עבור אוהדים מגנטיים כאלה.

יש עדיין תמונות המתעקשות על הובלת יום לימון לאחר שינוי מהבית. הם גם להיפטר. ככלל, יש כמה טיולים של מועדון הלהקה. פשוט תגיד לאורח שאתה הולך לזרוק בחדר ההלבשה, לשנות בגדים ואתה ממתין לכניסה הראשית לאחר 10 דקות. תן לזה להישאר שם ואתה עוזב את הנכס דרך הדלת במשרד.

לצריכה הורה בירה

לא רק gourmands, אלא גם אורחים ערמומיים. כולם יודעים כי החשפנות הם באופן פעיל לצריכה כי לקוחות אלה הורה להם משקאות. כמה גברים לוקחים כוס גדולה של בירה לילדה. מטבע הדברים, בעוד שזה לא נותן את זה, הנערה לא תוכל להזמין משהו אחר או לעזוב, כי רקדנית נאלצת לשבת עם האורח עד תהליכים זה. עבור חשפנות, זה אסון - כפי שאפשר לעשות כוס בירה.

אבל בנות מצאו את הטיפים שלהם על לקוחות אלה. לשתות יכול להיות רצפה בלתי מורגשת, אם בממסד השטיח. זה גם לא אסור לשפוך בירה בסיר עם פרח או באגרטל דקורטיבי. העיקר הוא לעשות את זה באופן בלתי מורגש. אם מיומנויות הפיתוי שלך הם גם ברמה, אנחנו אומרים בנימוס באורח כי משקה זה אתה לא אוהב. אל תפחד להיראות לא מנומס כי אתה לא צריך לעשות מה שאתה לא רוצה.

למרבה המזל, ב bandbars רבים, הוא כבר נשאל של שבב זה, ואפשר להזמין משקאות רקדנים רק עם דף מיוחד ולא את התפריט הכללי.

דוחה ידיים או מתנהג לא מספיק

זה הדבר הכי לא נעים שיכול לקרות חשפנית. כמה גברים תחת פעולה של אלכוהול ואווירה מרגיעה לאבד את השליטה על עצמם ולהתחיל ליצור דברים נוראים. האורח ממיס את ידיו או גרוע מכוח מין.

במצב כזה, שלוש תוצאות: פליטה, הגנה עצמית או סיוע הגנה. לא משנה מה הרקדן לא עשה זאת, זה יהיה נכון, שכן הלקוח מפר את כללי המגורים במוסד. אל תפחד להיראות עוין ולא להקשיב לאיומים. פשוט לעשות הכל אפשרי כדי להגן על עצמך מפני מעשיו.

קרניים עם האורחים צריך להיות די קשה ומצבים רבים סכסוכים יכולים להתרחש על שינוי. חשוב לדעת איך להרוס אחד או את הבעיה השנייה של ההפסדים הקטנים ביותר, כי המוסד לא רוצה לאבד לקוחות. מאידך גיסא, הרקדנים אינם מחויבים לשאת את פסוליטיות וברירותם של גברים בעבודה, ולכן עליך להגן על זכויותיך. להשאיר בעדינות אבל מתמיד. אם זה לא מצליח להתמודד עם הלקוח בעייתי בעצמך, זה יהיה טוב יותר לעזור למנהל או משמורת.

Просмотров: 126 | Добавил: shelena5e2dm | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar