00:18
האם ניתן לסיים כמה פעמים ברציפות וכיצד לעשות זאת

אורגזמות מרובות קשורות בדרך כלל עם הנאה הנשית, כי זה ידוע היטב כי הבנות כדי בהצטיינות כמה פעמים ברציפות היא לא הרבה קשה. עם זאת, גברים לא צריך להיות נסער, כי מומחים כבר חישבו כמה דרכים לא רק כדי להאריך את האורגזמה, אלא גם כדי להכפיל אותו. תגיד לי איך להשיג זאת.

התוכן של המאמר

1 כיצד בהצטיינות מספר פעמים ברציפות? 2 אורגזמה מגירוי הערמונית 3 עוד עצה: בדוק את רמת הטסטוסטרון שלך

איך cum כמה פעמים ברציפות? אני

אורגזמה בהבנה הרגילה של מילה זו מלווה בהכרח בשפיכה, אבל למעשה זה האחרון הוא לא חלק אורגזמה. אורגזמה עצמה היא מדינה במשך 2-7 שניות לפני שפיכה, כאשר הרגישות הכוללת של הגוף גדל, הנשימה מוקפת ותחושות מיוחדות מופיעות בפין.

מצב זה יכול להיות מנוסים מספר פעמים ברציפות. אבל ברגע שגבר ejaculates, "בילוי ושחזור" מצב הושק בגוף. בשלב זה, המוח אינו מקבל כל אותות מיניים, ולכן זה לא יהיה אפשרי בהצטיינות.

טכניקה של אורגזמות לא סלולריות מאפשרת לך לחוות תענוג כמה פעמים ברציפות, אבל יש לזכור כי אלה מיקרו אורגזמות לא יהיה שווה את כוחם עם אורגזמה אחת רגילה. עם זאת, גברים רבים כמו פורמט זה כמו עוד יותר.

חיזוק אגן שרירים

למד לחוות מספר אורגזמות ללא שפיכה עם הכשרה מסוימת. בפרט, יש צורך לאמן את שרירי האגן, אשר מתיחה מן העצם הערווה על עצם עצם, שכן הם אחראים לשפיכה. וכדוב לך לשלוט בהם, כך קל יותר יהיה בהצטיינות כמה פעמים, לא מתיז בהצטיינות.

הדרך הטובה ביותר לחזק את שרירי האגן היא לעשות תרגילי קגל. הם יעזרו לך ללמוד לשלוט בשפיכה שלך לרסן אותו אחרי אורגזמה, כך שהגוף אינו נכנס לשלב הפנאי. אז אתה יכול בהצטיינות אפילו לפחות פעם אחת.

תרגילי קגל כוללים את הפחתת השרירים של האגן: תארו לעצמכם כי במהלך השתנה אתה צריך לעצור את הנחל - השרירים יהיה מעורב באותו. תרגילים אלה יכולים להיעשות בכל מקום, אפילו במכונית, לחתוך את השרירים במשך 10 שניות. זה כבר יהיה מספיק.

נסה לא לשפוך במהלך אוננות

זה אולי נשמע קשה יותר ממה שהוא באמת, אבל הרבה בחורים התרגלו זה, אפילו לא חושב.

אונסקרטים מאומנים חלום לשיתוף פעולה עם עשיר ישראל. הם בהחלט נדיבים ועדינים. רק זה בהחלט לא הצדדים החיוביים היחידים לעבודה.

המהות היא להביא את עצמך על סף אורגזמה ככל האפשר, ולאחר מכן להפסיק. בדרך כלל עבור הבחור הזה צביטה את הפין, לא מאפשר בהצטיינות.

במקרה זה, חשוב לגלות איזה רגע היא הנקודה שלך לא לחזור כדי לא לחפוף אותו. ככל שתדעו מה בדיוק גורם לך orgizming, קל יותר יהיה לך לשלוט באורגזמה שלך בעתיד. וכמובן, ככל שאתה תהיה מתורגל באופן כללי, יותר מיקרו אורגזמות אתה יכול לחוות לפני בהצטיינות מלאה עם שפיכה.

נסה עוד תנוחה

במקרים מסוימים, שינוי המיקום יכול לעזור לשלוט טוב יותר לשפיכה. זה קשור במיוחד למשרות שבהן אתה יכול בקלות לקום, למשוך את הפין וללחוץ אותו מול האורגזמה, ובכך למנוע שפיכה. זה גם יעזור לשרירים מתח לחוות אורגזמה ללא סיום.

להתמקד בנשימה

נשימה - חלק חשוב בתהליך. הוא מאיץ מול האורגזמה, הנשימות הופכות קטנות ושטחיות, בשל אשר פעימת הלב מאיצה. איטיות הנשימה, בהתאמה, פעימות הלב תאפשר לך לשלוט טוב יותר על שפיכה. לשם כך, בפועל של "בטן נשימה" הוא נפוץ, הידוע גם בשם "דיאפרגמה נשימה".

כדי לנצל את הטכניקה הזאת, לשבת על הכיסא, ליישר את הגב. להירגע כתפיים ולשים את כפות הידיים על הבטן שלך. עכשיו שאיפה עמוקות את האף, מרגישה שהבטן מתרחבת. חשוב שהשדיים יישארו ללא תנועה, וכל שאיבה נמשכה לפחות שלוש שניות.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בפועל זה צריך להיות מעורב כל יום. תרגילים אלה יכולים להיעשות בכל מקום, אם כי ברחוב, לפחות בעבודה. המטרה העיקרית היא להפוך את סוג כזה של נשימה עם הרגיל ואת כל יום בעצמך כך במהלך יחסי מין, הנשימה שלך יהיה להאיץ שוב, לא דואג להחזיר אותו לקצב איטי.

אורגזמה מגירוי הערמונית

לדברי כמה מומחים, הדרך הטובה ביותר להשיג אורגזמות מרובות הוא גירוי של הערמונית. התחושות באותו זמן שונה במקצת מן האורגזמה הרגילה, חוץ מזה, אתה יכול לקבל סיפוק ללא שפיכה, ולפעמים ללא זקפה ככזה. הנאה לא חמורה יותר! אנו מבינים כיצד לעסוק כראוי גירוי הערמונית.

התחל עם אוננות

אם עיסוי הערמונית הוא תרגול חדש בשבילך, אנו ממליצים להתחיל את המחקר של חלק זה של הגוף שלך עם אוננות. זה יאפשר לך לחקור טוב יותר את התגובות שלך, מבלי לדאוג לגבי מה יצטרך להיות מוסחת על ידי הסברים לשותף, מה לעשות. אז התהליך יהיה הרבה יותר קל ויעיל יותר! לפני המעבר ישירות לחדירה, להגדיר את החבר שלך כדי לקבל קצת מרגש, אחרת התהליך יאבד את רוב האטרקטיביות שלה.

לנצל את הצעצוע כדי להגיע הערמונית

עבור גירוי הערמונית, עדיף להשתמש צעצוע מין כי יהיה נוח לשמור ביד. הוסף סיכה על בסיס סיליקון צעצוע חימום במים חמים לפני התחלה. בעדינות להכניס אותו בפנים עם תנועות עגולות עד שאתה מרגיש לחץ נעים הערמונית.

לשלב גירוי הערמונית עם אוננות קונבנציונלית

האפקט הטוב ביותר יכול להיות מושגת על ידי שילוב שני סוגים אלה של גירוי. ראשית, האורגזמה המעורבת תהיה מנוסה היטב: ככל שתתקרב לאורגזמה, הבהרה והנעים יותר תהיה התחושות מגירוי הערמונית.

בעתיד, אנו ממליצים להתמקד בתחושות מגירוי הפין, להביא את עצמך לנקודת ההתרגשות הגבוהה ביותר. וכאשר אתה מרגיש כי האורגזמה מתקרבת, להפסיק ללטף חבר ממוקד לחלוטין הערמונית.

בדיקה כמו הרבה הנאה של גירוי הערמונית

המשך להביא את עצמך לגירוי אורגזמה של חבר, אבל לא נותנים לעצמך בהצטיינות בדיוק מזה. המטרה העיקרית של נוהג זה היא לחוות אורגזמה מגרם הערמונית, וברוב המקרים זה עולה ללא שפיכה. בנוסף, זה היה די שונה מאשר אורגזמה רגילה: הנאה אינה מתמקדת רק בפין, אבל התפזר בכל הגוף. לעתים קרובות לאחר כאלה אורגזמה הפין עדיין נשאר הוקם, ואם אתה ממשיך לעורר אותו, אתה יכול בהצטיינות שוב.

עצה נוספת: בדוק את הטסטוסטרון שלך

במקרה שאתה לא מעוניין אורגזמות ללא שפיכה, יש אפשרות פשוט להפחית את התקופה לשחזור של הגוף לאחר אורגזמה. זה משפיע על רמת הטסטוסטרון בגוף, אז אם נראה לך שיש לך "תקופות" אלה יותר מדי, אנו ממליצים לבדוק את רמת ההורמון בגוף. טסטוסטרון יכול להיות מורם על ידי דרכים טבעיות, למשל, אם יש מזון עם תוכן גבוה של חלבונים לישון לפחות שמונה שעות ביום.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

היכולת להשיג אורגזמה מרובה תלויה במאפיינים הפרטיים של הגוף. כאשר אדם cums, הוא מטיל חבר, ומחזיר אותו למדינה "עבודה" מיד כמעט בלתי אפשרי - פיזיולוגיה כזו. דבר נוסף כשמדובר באורגזמה ללא שפיכה, אבל זה נדיר. אותו הדבר חל על נשים. לאחר אורגזמה, הדגדגן הופך להיות רגיש כל כך, כי המגע יכול להיות מועבר. כן, נשים הן מהר יותר "לעזוב" והוא יכול לחזור לפעולה שוב, אבל לא כל אדם יכול לקיים יחסי מין כל כך הרבה זמן.

Esquiters מוכן רוצה לשתף פעולה עם עשיר בישראל. כולם חסרי עניין וטקטורים. עם זאת, אלה הם לא רק רגעים שימושיים בעבודה.
נערות ליווי בחיפה

לכן, אורגזמה מרובה היא קבוצה של מספר גורמים.

Просмотров: 58 | Добавил: shelena5e2dm | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar